בזמן שאנחנו חיפשנו את המקום המדוייק שלנו בעולם הצילום, חקרנו אנשים שהגיעו אלינו לסטודיו איפה הם נמצאים בנקודת הזמן הזו בחיים שלהם. האם הם מאושרים? האם הם מגשימים את עצמם?
שקענו לשיחות מעמיקות וחשופות, לא פעם השיחות האלה גלשו לקפה גם אחרי שהסתיים הסשן. אנשים חשפו בפנינו סיפורים אישיים ומרגשים. גם אנחנו נפתחנו בפניהם, אלה היו רגעים קסומים. למדנו המון.

מהר מאוד הבנו שהרגע בו האדם מגלה משהו על עצמו, הוא רגע מאוד מיוחד גם עבורו וגם עבורנו. כך נולד הפרוייקט "My piece of happiness" שמתעד את הרגע הזה.


לאחר שיחה אינטימית וחשופה אנחנו מצלמות אנשים ברגע הגילוי, כשבידם לוח עם התשובה לשאלה: "מה חסר לך היום בחיים כדי להיות מאושר/ת?" רצינו להביא את האדם הניצב מולנו לדייק את מה שהוא מייחל לעצמו בכדי להיות מאושר.  

מהות הפרויקט היא העובדה שכולנו דומים. כולנו רוצים להיות מאושרים. לא משנה מי אתה או מאיפה אתה. יחד עם זאת, הפרויקט מציף את הייחודיות של כל מצולם.
לכל אחד יש את הסיפור שלו. שני אנשים יכולים לענות תשובה זהה אך הסיפור תמיד שונה ממצולם למצולם. 
כאשר פרופיל המצולם מופנה כלפי עצמו, נוצרת נקודת מבט חיצונית המאפשרת לו לראות את עצמו מהצד, להביט על מה שכתב ולהבין שהכל רגעי ומכאן שהכל בידיו כדי לחולל שינוי ולהביא את האושר לחייו.


מקום שהתחיל מבדיקה אישית שלנו, הלך והתעצם לקולאז' ייצוגי חברתי, בארץ ובעולם בנקודת הזמן הזו. צילמנו כבר למעלה מ 200 אנשים מגיל 5-90 ותוך כדי תנועה הבנו את העוצמה שיש לפורטרט עם מילה כתובה, את המחוייבות שנוצרת למילה הכתובה אצל המצולם שמחזיק בלוח.
 

הפרויקט הזה הוביל אותנו למסע.

בפעם הראשונה הבנו את המשמעות של "להנות מהדרך" ומבחינתנו המסע ממשיך...

מוזמנים לעקוב אחרי הפרוייקט ב אינסטגרם  ולתת לנו סימן שאתם איתנו בדרך :-)
 

לכתבה מתוך המגזין של הג'רוזלם פוסט